Kantine

Mededelingen

Afdrukken E-mail

Door omstandigheden zijn wij met spoed op zoek naar scheidsrechters die op zondagmorgen onze lagere elftallen willen fluiten.
Het gaat hier om de teams van Voorst 2, Voorst 3 en Voorst 4. De wedstrijden beginnen om 10 uur. Je kunt zelf aageven hoevaak je ingedeeld wilt worden dus het is geen must om iedere zondag te fluiten. Wanneer je 1x per maand kunt of 1x in de 2 maand in dat ook prima.
Laat mij weten als je je beschikbaar wilt stellen als scheidsrechter. Dit kan door mij een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  of door te bellen naar 0575-846103.

Alvast hartelijk dank.

Met vriendelijke groet,
Ferry van Til
Wedstrijdsecretaris VV Voorst
Share

Plaats reactie

Beveiligingscode
Vernieuwen

Foto's 1991 - 2005